Мансардні вікна

Мансардні вікна повинні забезпечувати не лише простоту використання, але й стиль, функціональність та безпеку. Конструкція вікна продумана таким чином, щоб ефективно забезпечити приміщення природнім денним світлом і свіжим повітрям без зайвих втрат тепла.

Ручка зверху
Існує мінімум дві основні переваги такого розміщення: під вікном можна розмістити меблі і при цьому ніщо не заважає його відривати або закривати; і вікно розміщують на комфортної відстані як для людини, яка стоїть, так і сидить.
Ручка знизу
Якщо уникнути високого пристінку не вдалося і мансардне вікно розташоване високо, зручніше використовувати вікна з ручкою в нижній частині.
Ручка зверху та знизу
Якщо Ви ще не визначилися, вікно з верхньої ручкою або нижньої краще для Вашої мансарди, Ви можете це зробити вже після установки вікна. Ви завжди впевнені, що користуватися мансардним вікном буде зручно.
Панорамное вікно
Панорамні мансардні вікна відкриваються назовні по верхній осі і не заважають який відкривається з вікон. Вони стануть хорошим вибором для тих, кому важливі прекрасний огляд і відчуття єднання з навколишнім світом.
Мансардні вікна в інтер'єрі