Балкони та лоджії

Засклення балконів - один з найважливіших етапів при ремонті або утепленні балкона. Ні для кого не секрет, що до 70-ти% тепловтрат житлового приміщення йде саме через вікна, тому коли засклити балкон, в квартирі ставати значно тепліше. Крім того в Україні дуже багато будинків, які взагалі не передбачають вікна на балкон, а обмежуються тільки бетонним парапетом або металевими поручнями. У таких будинках питання скління стоїть гостріше, так як холод потрапляє в квартиру не тільки через вікна, які виходять на балкон, але і через холодні стіни.

Якщо Ви прийняли рішення зробити скління балкона, тоді ми допоможемо Вам у всьому розібратися поетапно. Багато питань виникає у абсолютної більшості споживачів - як зробити правильний вибір і не розчаруватися? Щоб не помилитися і виконати скління, потрібно чітко розуміти яким Ви хочете побачити свій балкон або лоджію в перспективі. Багато що залежить від того, які саме вікна встановити.

Типи скління балконів

Балкони з виносом
Винос балкона на металевий каркас дозволить збільшити загальний обсяг простору. Установка скління на парапет з виносом, дозволяє розмістити на балконі повноцінний підвіконня від 30 до 40 см без втрати корисної площі. При цьому, саме приміщення набуває більш високу комфортність і функціональність, за рахунок збільшеного в обсязі балкона.

За допомогою приварювання металевого каркаса до парапету здійснюється винос скління на балконі. Рама при цьому зміщується за межі огорожі на відстань 30-ти см. З боку вулиці, для додання зовнішнього вигляду, каркас обшивається сайдингом. Щоб розподілити (знизити) навантаження від скління, до стелі балкона кріпитися додатковий каркас верхнього виносу. Така конструкція забезпечує надійну і безпечну опору для кріплення майбутнього скління.
Французькі балкони
Все більшою популярністю при склінні балконів і лоджій починає користуватися французький балкон. Безумовно цей варіант скління є одним з оптимальних в поєднанні ціна і якість, до того ж, французький балкон надає шикарний огляд зсередини і візуально збільшує простір.

Склопакети в французький балкон або лоджію варто вибирати в залежності від вимог до енергозбереження на балконі або лоджії. Якщо вимоги не сильно високі, можна сміливо встановлювати трикамерний профіль 60 мм і однокамерний склопакет з енергозбереженням. Якщо Ви хочете поєднати кімнату з балконом або лоджією і зробити житлове приміщення, тоді краще встановити п'ятикамерний профіль шириною 70 мм і двокамерний склопакет 40 мм з енергозбереженням. Нижня частина балкона часто закривається пластиком (сендвіч панель), але сендвіч має мінус - сильно пропускає звук. Тому при низькій поверховості або виході балкона на дорогу, краще встановлювати склопакети. Якщо ж внизу стоять склопакети їх найчастіше тонують в темний або дзеркальний колір, або встановлюють рулонні штори, щоб закритися від вулиці.

Вибір профілю та його виробника для пластикових вікон теж не відходить на останній план. Якщо Ви хочете поєднати балкон, лоджію з кухнею або кімнатою і зробити продовженням житлового простору, тоді краще ставити п'ятикамерні профільні системи з двокамерними енергозберігаючими склопакетами товщиною 40 мм.

Якщо ж немає високих вимог до енергозбереження, тоді можна засклити вікнами з трикамерного профілю з одно або двокамерними склопакетами 24 мм або 32 мм.

Що стосується виробників профілів, секретом не буде, що краще ставити вікна з брендів Salamander, Wintech, Aluplast.

Також вам будуть цікаві


Москітні сітки на вікна та двері

Москітні сітки набули широкого поширення і сьогодні багато хто купує їх для вікон і дверей своїх квартир і будинків. Популярність москітних сіток цілком виправдана - чи варто використовувати для боротьби з комарами і мухами шкідливі для здоров'я хімічні склади і аерозолі, якщо досить просто встановити на вікна чи двері москітні сітки.

Читати далі...

Відливи

Віконний водовідлив - це зовнішнє підвіконня, який відводить воду від зовнішнього контуру вікна, а також забезпечує захист монтажних швів від намокання. Водовідлив є обов'язковою частиною будь-якого пластикового вікна, він встановлюється в процесі монтажу віконної конструкції.

Читати далі...